Nowy sezon Plaży Miejskiej w Poznaniu

PLAKAT PM I UMNad Wartę wraca lato i Plaża Miejska. W środę, 21 maja, w samo południe na Plaży Miejskiej w Poznaniu wystartuje pierwsza w tym sezonie impreza – zawody skimboardowe.

Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego organizuje Skim Jam. Zawodnicy zaprezentują sztukę jazdy na desce ślizgającej po płytkiej wodzie, a każdy może spróbować też swoich sił na trickboardzie, ale też zagrać w siatkówkę plażową. Dla mniej aktywnych – hamakowanie i leżakowanie. Skimboarderzy będą walczyć o udział w finale, który zacznie się o 16ej, a od 17ej pokazowy turniej Best Trick. Plażową muzykę tego dnia zapewnią Break da Funk.

700 ton piasku czeka na poznaniaków. Od środy na Plaży Miejskiej między mostami Rocha i Chrobrego/przy KonternerArt można grać w badmintona, frisbee czy siatkówkę plażową – na miejscu sprzęt do wypożyczenia. Wypocząć i opalić się pomogą leżaki i hamaki, a przed słońcem schronią parasole. Dzięki oświetleniu zabawa trwa też wieczorami. Atmosferę podgrzewa dobra muzyka na żywo, a jak trzeba - atmosferę i piasek studzą zraszacze. Plaża Miejska zapewni bogaty program, w tym propozycje dla dzieci i dla seniorów.

Więcej...

 
 
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.
Organizator
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019