Kulturalna Koalicja Klimatyczna na Światowy Dzień Środowiska

WED 2014 EN LZrób prezent sobie i środowisku na Światowy DZień Srodowiska! W kampanię EKOPREZENT włączają się instytucje kultury.

5 czerwca – z okazji obchodów Światowego Dnia Środowiska - w wybranych teatrach i kinach widzowie, poza wrażeniami artystycznymi, otrzymają też porcję wiedzy, jak na co dzień chronić środowisko. Każdy będzie mógł wrócić do domu nie tylko z przyjemnymi wrażeniami po obejrzanym spektaklu czy filmie, ale także ze specjalnymi ekoporadnikami rozdawanymi tego dnia w teatrach i kinach. W akcji wezmą udział: Teatr Współczesny, Teatr Polonia, Och-Teatr, Nowy Teatr, Kino Muranów, Kino Femina.

W części placówek akcja będzie kontynuowana też w kolejnych dniach czerwca.

Przez najbliższy miesiąc warto również śledzić portal kampanii www.ekoprezent.org oraz profil na FB. W przygotowanych konkursach można będzie wygrać nie tylko atrakcyjne gadżety, ale również zaproszenia na przedstawienia wystawiane w uczestniczących w kampanii teatrach.

Instytucje kultury (teatry, kina, muzea, domy kultury i in.), które chciałyby włączyć się w kampanię mogą przesyłać zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 
 
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.
Organizator
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019