Ekoakcje dla firm: konkurs rozstrzygnięty

Dell Znamy zwicięczów quizu dla firm

Od kwietnia do czerwca br. w 10 firmach w różnych regionach Polski spotykaliśmy się z pracownikami firm podczas ekoakcji. Gościliśmy w:

SODEXO
Pearson IOKI
Raben Management Services
BOŚ Bank
Global Corporate Services | CBRE Corporate Outsourcing
HP
Carrefour
SITECH
Kompania Piwowarska
DELL

Każdy z tych minihappeningów edukacyjnych miał swój unikalny klimat i charakter. Spotykali się na nich pracownicy biurowi i produkcyjni. Wspólnie wykonywaliśmy klosze na lampy i kosze na odpady z pustych butelek PET. Dużą popularnością cieszyła się także zespołowa gra: ekomemory, wykonana ze starych kartonów i ilustracji z gazet.

Jak wieść niesie w niektórych firmach wykonane metodą upcyklingową przedmioty spodobały się tak bardzo, że trzeba było organizować dodatkowe losowanie decydujące o tym, w którym dziale będą stacjonowały;)

Jednak najwięcej emocji budził quiz, którego wyniki zdecydowały o tym, która z firm będzie mogła wydelegować 30 swoich pracowników na szkolenie z ekojazdy.

Znamy już zwycięzcę. Jest nim firma Dell, z której pracownikami spotkaliśmy się 9 czerwca w jej łódzkiej siedzibie.

Pracownikom Dell serdecznie gratulujemy znakomitej wiedzy.
Wszystkim firmom dziękujemy za zaangażowanie i przyjęcie zaproszenia do tej inicjatywy.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję kontynuować ekoakcje w kolejnych miesiącach i latach. Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z ekoakcji.

 
 
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.
Organizator
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019