Ekoprezenty dla UNEP/GRID-Warszawa

5045502202 1d867c8a41 z W dniu urodzin UNEP/GRID-Warszawa zapraszamy firmy, instytucje i osoby indywidualne do robienia EKOPREZENTÓW. Mamy także urodzinowy konkurs ekologiczno-kulturalny...

Dziś świętujemy 24 urodziny Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Od ponad dwóch dekad organizacja pracuje na rzecz środowiska naturalnego - podnoszenia standardów ochrony przyrody, promowania zasad "zielonej gospodarki" oraz aktywnej edukacji ekologicznej.

W tym szczególnym dniu chcemy poprosić Was o wyjątkowy prezent - ekoprezent.
W ramach kampanii społecznej „Zrób prezent sobie i środowisku" zachęcamy do robienia ekopostanowień i zmieniania swoich nawyków i przyzwyczajeń na bardziej przyjazne dla środowiska.

Zapraszamy na ekoprezent.org/ekopostanowienia . Włączcie w naszą urodzinową akcję także swoich pracowników, klientów, partnerów.

Z okazji naszych urodzin chcemy zaprosić także Wasze firmy i instytucje do podzielenia się własnymi doświadczeniami i sukcesami w walce na rzecz zmniejszenia swojego śladu klimatycznego.
Zapraszamy do przesłania - zamiast urodzinowych kartek - krótkiej informacji o tym, jakie najważniejsze, najciekawsze lub najbardziej innowacyjne ekologiczne działania podjęły Wasze organizacje w ciągu minionych 12 miesięcy.

Na takie "ekoprezenty" czekamy do środy 22 września. Prosimy o ich przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Z grona firm i instytucji, które podzielą się swoimi doświadczeniami wybierzemy trzy, które otrzymają zestaw praktycznych ekoporadników z kalendarzami dla swoich pracowników.

Mamy też urodzinowy konkurs na profilu FB, w którym najciekawsze ekożyczenia nagrodzimy zaproszeniami do Teatru Współczesnego.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ten sposób zechcą dziś z nami świętować!

 
 
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.
Organizator
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019