Eksperci w audycjach radiowych

Shure mikrofon 55S CC 3.0 wikimedia by Holger.Ellgaard Nasi eksperci dzialą się wiedzą o termomodernizacji budyków jednorodzinnych

Od początku roku 2016 startujemy z eksperckimi audycjami na antenach ZET GOLD i Antyradia.

Krótkie, eksperckie programy dostarczą praktycznej wiedzy o tym, co warto zmodernizować w swoim domu, żeby tracić mniej energii na ogrzewanie.

Gdy za oknem zapanowały siarczyste mrozy i każdy z nas może się przekonać, ile energii trzeba zużyć, by utrzymać odpowiednią temperaturę wnętrz pokazujemy co zrobić, aby zmniejszyć niepotrzebne straty ciepła.

Co miesiąc (od 4 stycznia) zapraszamy Was na tygodniową serię audycji w Antyradiu. Audycje emitowane są w paśmie "Twój interes" (ok. g.11.00 i powtórka ok.g.18.00).

Co piątek (do czerwca) zapraszamy także do słuchania ZET GOLD między godz. 14.00 a 18.00.
Na krótkie EKOPORADY możecie trafić także w styczniu i lutym na antenie Radia ZET oraz Antyradia.

Stale funkcjonuje także serwis internetowy www.EkologicznyDom.org gdzie znajdziecie więcej informacji na temat termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

Zapraszamy do śledzenia naszej kampanii Ekologiczny Dom!

 

 
 
Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska, Centrum UNEP/GRID-Warszawa.
Organizator
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2019